Kreatywne koła zainteresowań

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, we wtorki i trwają 40 min. W tym semestrze zajęcia rozpoczynamy 19 września 2017 r. W semestrze odbędzie się łącznie 16 spotkań.

Godziny zajęć:
16.50 – 17.30 - W pracowni alchemika, wiek minimalny 5 lat
17.35 – 18.15 - Pomysłowo na co dzień, wiek minimalny 4 lata
18.20 – 19.00 - W zdrowym ciele zdrowy duch, wiek minimalny 5 lat

Zapisy na Koła zainteresowań odbywają się mailowo pod adresem: kontakt@doswiadczalnia.com (w tytule proszę wpisać 'Zapisy na Koła zainteresowań', w treści proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz wybrany rodzaj Koła zainteresowań), lub telefonicznie pod nr tel.: 733 673 118.

W czasie trwania zajęć rodzice mogą czekać w sali obok.

Opłata za pojedyncze zajęcia: 13 zł - płatne przed zajęciami
Opłata jednorazowa za cały semestr: 180 zł - płatne na początku semestru
Ilość miejsc ograniczona - 12 osób w każdej grupie
Na zajęcia obowiązują zapisy, pierwszeństwo rezerwacji miejsc mają osoby zapisujące się na cały semestr.
Rodzeństwa 10 % zniżki.
Przy zapisaniu się na co najmniej dwa koła zainteresowań – 10 % rabatu.

 

Dostępne koła zainteresowań:

W pracowni alchemika

Wykonamy doświadczenia, eksperymenty, przeprowadzimy różne testy i badania w naszym laboratorium. Poznamy tajniki chemii, fizyki oraz biologii. Nauka nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic. Pokażemy, praktyczne zastosowanie różnych praw. Zapraszamy młodych naukowców i wszystkich ciekawych świata!

Pomysłowo na co dzień

Przekonamy się co można wykorzystać w pracach plastycznych. Wykonamy arcydzieła z odpadów, butelek, kartonów oraz pudełek... Oprócz farb, brokatów i innych ozdób wykorzystamy styropian, resztki wstążek, ścinki papierów w artystyczny sposób. Na zajęciach będziemy rozwijać wyobraźnię przestrzenną, pomysłowość i zdolności manualne uczestników. Zapraszamy wszystkie artystyczne dusze!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Przeprowadzimy eksperymenty biologiczne, doświadczenia z żywnością, zbadamy różne produkty spożywcze. Przyrządzimy zdrowe przekąski oraz przekonamy się jak ciekawa jest otaczająca nas przyroda.