Kreatywne koła zainteresowań

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, we wtorki i trwają 40 min. W tym semestrze zajęcia rozpoczynamy 20 lutego 2018 r. W semestrze odbędzie się łącznie 16 spotkań.

Godziny zajęć:
17.15 - 17.55 Eksperymenty - W zdrowym ciele zdrowy duch, wiek minimalny 5 lat
18.00 – 18.40 Pomysłowo na co dzień, wiek minimalny 4 lata

Zapisy na Koła zainteresowań odbywają się mailowo pod adresem: kontakt@doswiadczalnia.com (w tytule proszę wpisać 'Zapisy na Koła zainteresowań', w treści proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz wybrany rodzaj Koła zainteresowań), lub telefonicznie pod nr tel.: 733 673 118.

W czasie trwania zajęć rodzice mogą czekać w sali obok.

Dostępne koła zainteresowań:

W zdrowym ciele zdrowy duch

Przeprowadzimy eksperymenty biologiczne, doświadczenia z żywnością, zbadamy różne produkty spożywcze. Przyrządzimy zdrowe przekąski oraz przekonamy się jak ciekawa jest otaczająca nas przyroda.

Opłata za pojedyncze zajęcia: 15 zł - płatne przed zajęciami
Opłata jednorazowa za cały semestr: 200 zł - płatne na początku semestru
Ilość miejsc ograniczona - 12 osób w grupie

Pomysłowo na co dzień

Przekonamy się co można wykorzystać w pracach plastycznych. Wykonamy arcydzieła z odpadów, butelek, kartonów oraz pudełek... Oprócz farb, brokatów i innych ozdób wykorzystamy styropian, resztki wstążek, ścinki papierów w artystyczny sposób. Na zajęciach będziemy rozwijać wyobraźnię przestrzenną, pomysłowość i zdolności manualne uczestników. Zapraszamy wszystkie artystyczne dusze!

Opłata za pojedyncze zajęcia: 13 zł - płatne przed zajęciami
Opłata jednorazowa za cały semestr: 180 zł - płatne na początku semestru
Ilość miejsc ograniczona - 12 osób w grupie