Nasza siedziba

Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach przy ul. Wojska Polskiego 3. Mieścimy się w budynku, gdzie kiedyś był Bank PKO. Wejście do siedziby znajduje się z prawej strony budynku (srebrne metalowe, częściowo przeszklone drzwi, nad nimi szyld z napisem COIG).

Dysponujemy dwoma salami: urodzinową (gdzie zajmujemy się dziećmi, wykonując doświadczenia i eksperymenty zgodnie z wybraną tematyką) oraz poczęstunkową (gdzie dzieci przebywają w trakcie przerwy urodzinowej, rodzice mogą tam czekać na swoje pociechy i przygotować przekąski dla gości). W siedzibie znajduje się osobna łazienka przeznaczona jedynie dla naszych gości.

Podkreślamy, że organizowane przez na urodziny są skierowane do DZIECI i to one są dla nas najważniejsze. Sala urodzinowa jest dostosowana do ich potrzeb. Nie dysponujemy osobnym miejscem (poczekalnią) dla rodziców. Rodzice, którzy czekają na miejscu na swoje pociechy dzielą salę z dziećmi, mając na uwadze ich wygodę.

Na wyposażeniu sali poczęstunkowej znajdują się czajnik elektryczny, mikrofalówka oraz radio. W cenie wynajmu goście mogą korzystać z kącika kawowego, gdzie mogą przygotować sobie kawę, bądź herbatę, czekając na dzieci. Dla najmłodszych gości możemy przygotować kącik z zabawkami. Za dodatkową opłatą udostępniamy także naczynia (kubki, talerzyki, miski oraz sztućce jednorazowe). W siedzibie możemy zorganizować urodziny maksymalnie dla 18 osób.

Zachęcamy do organizowania urodzin w naszej siedzibie. Zaoszczędzicie Państwo czas na przygotowaniach w domu i sprzątaniu po imprezie. Sale są do dyspozycji wynajmującego udostępniane na 2,5 godziny. My zajmujemy ok. 1,5 godziny z tego czasu. Pozostała godzina jest przeznaczona na tort, życzenia, poczęstunek i ewentualne atrakcje dodatkowe. Urodziny organizujemy zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Łączny koszt wynajmu sali to 80 zł (z udostępnieniem naszych naczyń - 3 zł za osobę). Nie zapewniamy poczęstunku, jedzenie we własnym zakresie.

doświadczalnia siedziba