Atrakcje dodatkowe

Naszym głównym celem jest nauka przez zabawę, ale pamiętamy, że dzieci kochają się bawić, dlatego oferujemy Państwu kilka atrakcji dodatkowych. Dzięki nim możemy urozmaicić imprezę urodzinową, mikołajkową, czy dzień dziecka, a także zająć się Państwa dziećmi podczas wesel, komunii i innych okoliczności.

Dostępne atrakcje dodatkowe

Malowanie twarzy

Wielkie bańki mydlane

zamykanie wbańce mydlanej

Piñata

Modelowanie balonów

Malowanie twarzy

Dzieci uwielbiają się przebierać, wcielać w inne role i postacie bajkowe. Ze względu na te upodobania wychodzimy do najmłodszych z propozycją malowania twarzy. Potrafimy sprawić, że dzieci zamieniają się w Spidermana, pieska, pirata, myszkę, bądź wielobarwnego motyla.

Do malowania twarzy stosujemy farby hipoalergiczne, które nie uczulają, nie podrażniają i bardzo łatwo się zmywają, nawet samą wodą. Farby zostały sprawdzone na twarzach wielu ochotników.

Wielkie bańki mydlane

Bańki mydlane przenoszą w beztroski Świat marzeń i wyobraźni. Z jednej strony piękne i kolorowe, choć z drugiej kruche i ulotne…

Bańki mydlane pozwalają na świetną zabawę głównie na świeżym powietrzu. Z racji ich różnych i widowiskowych kształtów, wywołują u dzieci wiele radości, a także pozytywnych emocji.

Tylko u nas dzieci mogą samodzielnie robić wielkie bańki mydlane! Mamy specjalnie przygotowane obręcze, dzięki którym nawet najmłodsi uczestnicy zrobią swoje własne bańki.

Zamykanie w bańce mydlanej

Atrakcja ta jest świetną zabawą dla wszystkich fanów baniek mydlanych. Specjalny zestaw pozwala na zamknięcie całego człowieka w bańce. Daje to wspaniałe wrażenia wizualne i okazję do zrobienia super zdjęć. Ogromną zaletą zamykania w bańce mydlanej jest możliwość używania sprzętu przez cały rok, niezależnie od pory roku i pogody.

Do zorganizowania atrakcji potrzebujemy tylko trochę miejsca. Wystarczy przestrzeń o wymiarach ok. 1 m x 2 m. Na przeznaczonym miejscu rozkładamy potrzebne akcesoria. Podłogę zabezpieczamy ceratą i ręcznikiem. Używany płyn nie jest toksyczny, ani szkodliwy. Po zakończeniu zabawy wystarczy przetrzeć podłogę.

Piñata

Powszechnie wiadomo, że dzieci uwielbiają słodycze. Proponujemy Państwu zaskoczenie dzieci połączeniem słodkości ze świetną zabawą. Piñata to wielobarwna kula lub inna bryła która może przyjmować postać misia, kolorowej kuli lub ulubionej postaci z bajki. Jej największą zaletą jest fakt, iż wypełniona jest cukierkami. Jednak, aby się do nich dostać potrzeba trochę wysiłku. Zadaniem ochotnika jest rozbicie zawieszonej dość wysoko piñaty. Dopiero kiedy ta sztuka się uda na ziemię wysypuje się góra słodyczy.

Modelowanie balonów

Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zabawę balonami. Szczególnie kiedy balonik przybiera jakiś kształt. Oferujemy modelowanie podłużnych balonów, które potrafimy zamienić w ulubionego zwierzaka, np. pieska, słonia, żyrafę lub kolorowy kwiatek, a nawet miecz walecznego wojownika. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z kolorowymi balonikami!