Kreatywne koła zainteresowań

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, we wtorki i trwają 40 min, a kurs maturalny 90 min. W tym semestrze zajęcia rozpoczynamy 18 września 2018 r. W semestrze odbędzie się łącznie 19 spotkań.

Godziny zajęć:

 • 17.00 - 17.40 Eksperymenty - Młody odkrywca - kółko naukowo artystyczne, dzieci w wieku 4 - 10 lat
 • 17.45 – 18.25 Liczbowy zawrót głowy- kółko matematyczne, dzieci w wieku 7 - 12 lat
 • 18.30 – 20.00 Kurs maturalny - przygotowanie do matury z matematyki

Zapisy na Koła zainteresowań odbywają się mailowo pod adresem: kontakt@doswiadczalnia.com (w tytule proszę wpisać 'Zapisy na Koła zainteresowań', w treści proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz wybrany rodzaj Koła zainteresowań), lub telefonicznie pod nr tel.: 733 673 118.

W czasie trwania zajęć rodzice mogą czekać w sali obok.

Dostępne koła zainteresowań:

Młody odkrywca - kółko naukowo - artystyczne

Zajęcia poszerzające wiedzę ogólną, zdolności manualne i twórcze dziecka kierowane do dzieci w wieku 4 - 10 lat. Podczas zajęć będą robione eksperymenty, zakładane doświadczenia, wykonywane różne prace plastyczne. Pogłębimy wiedzę, poszerzymy wyobraźnię i zwiększymy kreatywność.

Koszt zajęć to 320 zł/semestr
Pojedyncze zajęcia 20 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników)

Liczbowy zawrót głowy - kółko matematyczne

Kółko matematyczne przeznaczone dla dzieci w wieku 7 - 12 lat, mające na celu poszerzenie wiedzy matematycznej oraz trening logicznego myślenia z wykorzystaniem nauki przez grę i zabawę. Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które znają liczby a podstawowe rachunki pamięciowe sprawiają im przyjemność. Podczas spotkań uczestnik będzie mógł wykazać się kreatywnością oraz wyobraźnią. Dowie się, jak wiedzę teoretyczną można wykorzystać w życiu codziennym oraz w przyjaznej atmosferze zdobędzie nowe wiadomości z dziedziny matematyki.

Do zorganizowania atrakcji potrzebujemy tylko trochę miejsca. Wystarczy przestrzeń o wymiarach ok. 1 m x 2 m. Na przeznaczonym miejscu rozkładamy potrzebne akcesoria. Podłogę zabezpieczamy ceratą i ręcznikiem. Używany płyn nie jest toksyczny, ani szkodliwy. Po zakończeniu zabawy wystarczy przetrzeć podłogę.

Koszt zajęć to 320 zł/semestr Pojedyncze zajęcia 20 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników)

Kurs maturalny - przygotowanie do matury z matematyki

Kurs przygotowawczy do matury z matematyki będzie prowadzony przez nauczyciela matematyki. Celem kursu jest nauczenie umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym. Podczas zajęć każdy uczestnik otrzymuje materiały do pracy na lekcji oraz w domu. Kurs prowadzi czynna zawodowo nauczycielka matematyki, która od 8 lat przygotowuje maturzystów do egzaminu dojrzałości ze 100% powodzeniem. Podczas zajęć zwracana jest uwaga na odpowiedni dobór materiału teoretycznego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień, które najczęściej pojawiają się na maturze zgodnie z informatorem maturalnym CKE.

oszt zajęć to 950 zł/semestr (płatność z góry)
Płatność w dwóch ratach: do 18.09 - 500 zł (pierwsza rata), do 06.11 - 500 zł (druga rata)
Pojedyncze zajęcia 60 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników))

Imprezy dla dzieci

Kilka razy w roku organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla dzieci. Są to imprezy tematyczne, odbywające się w naszej siedzibie w Mysłowicach przy ul. Wojska Polskiego 3. Przyjęcia organizujemy popołudniami zazwyczaj w piątki lub soboty. Każde przyjęcia trwa 2 - 3 godziny. Dzieci zostają pod naszą opieką, bez rodziców, dlatego tą ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 4 - 5 lat.

Podczas każdej imprezy uczestnicy biorą udział w zróżnicowanych zajęciach, zapewniamy napoje i przekąski. W zależności od okoliczności i tematyki odbywają się warsztaty oraz pokazy naukowe, zajęcia plastyczne i artystyczne, zabawy taneczne, gry i konkursy z nagrodami. Dbamy o rozwój intelektualny, manualny, a także nabywanie umiejętności pracy w grupie i nawiązywanie kontaktów z innymi. Po naszych imprezach nikt nie wychodzi z pustymi rękami. Zapewniamy upominki oraz pamiątki dla wszystkich.

Szczegóły o bieżących imprezach znajdują się na naszym profilu na Facebook - u. W ciągu roku organizujemy zazwyczaj następujące przyjęcia tematyczne:

 • Impreza karnawałowa
 • Dzień kobiet - czyli Babski Wieczór
 • Dzień Świętego Patryka
 • Impreza Wielkanocna
 • Atrakcje na Dzień Dziecka
 • Halloween
 • Andrzejki
 • Mikołajki
 • Impreza Bożonarodzeniowa

Szczegóły, godziny, terminy, ceny znajdziecie na naszym fanpage: facebook.com/doswiadczalniacom